W ramach miniprojektu „Cztery pory roku” uczestnicy z „Magnolii” systematycznie wyjeżdżają nad Bałtyk. W tym roku wybrali kierunek: Dąbki, które urzekają swym położeniem dając możliwość korzystania z walorów i morza i jeziora. Niektórzy z nich pamiętają, gdy była tam dzika plaża z kilkoma drewnianymi rybackimi łodziami, podczas gdy teraz można smakować specjały z tawern i spacerować promenadą.
Seniorzy przekonują się, że aktywność w różnych dziedzinach podnosi dobrostan i sprawia, że „chce się żyć”!

Tekst i fotografie: zespół DDS+