Kończymy prace w ogrodzie ze środków Działaj Lokalnie placyk z polbruku oraz ścieżki dostosowane dla osób niepełnosprawnych SKOŃCZONE!!!. Dzięki dofinansowaniu z konkursu Działaj Lokalnie 2018, Sianowska Akademia Seniora wraz z podopiecznymi Dziennego Domu Senior+ w Sianowie oraz chętnymi mieszkańcami gminy tworzy wspólną zieloną przestrzeń integracji wielopokoleniowej w samym sercu miasta.
Celem projektu „Sianowski Ogród Pokoleń” jest przeciwdziałanie izolacji i samotności osób starszych poprzez organizację miejsca wielopokoleniowych spotkań umożliwiającego organizację systematycznych i różnorodnych form aktywnego spędzania czasu wolnego.
Stowarzyszenie Sianowska Akademia Seniora zaprasza na piknik rodzinny z ogniskiem podsumowujący realizację projektu, który odbędzie się 12 października na terenie ogrodu przy Dziennym Domu Senior + w Sianowie, ul. Armii Polskiej 33. Zapraszamy do wzięcia ze sobą roślinki (tui), która zostanie posadzona na terenie ogrodu, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł stać się częścią tego miejsca.
Projekt dofinansowany ze środków Programu „Działaj lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacji Nauka dla Środowiska
#EfektyDziałajLokalnie