Piknik Rodzinny w Centrum Zdrowia Psychicznego
W dniu 26.05.2026 r. nasz ŚDS został zaproszony na Piknik Rodzinny. Organizatorzy, czyli Centrum Zdrowia Psychicznego, po serdecznym przywitaniu naszych uczestników zaprosili do wspólnej integracyjnej biesiady, gdzie był zapewniony smaczny poczęstunek w postaci grilla oraz pajdy chleba ze smalcem. Wspólna integracja jest bardzo ważnym elementem wspierającym osoby w kryzysie psychicznym. Tekst i Foto: Anna Stanek
BIP MGOPS






